iCalendar item voor dit evenement downloaden. Voeg evenement toe aan de Google Agenda
Rue du Fort / Fortstraat 35
1060 Saint-Gilles
België
Beginner, Intermediate
| Term of 12 dance lessons | |
| Normaal tarief | 170.000000000 |
| Kortingtarief (al wie niet werkt) | 145.000000000 |
| Sociaal tarief | 85.000000000 |
| Half trimester (6) - normaal tarief | 114.000000000 |
| Half trimester (6) - korting | 90.000000000 |
| Fair trade tarief | 195.000000000 |
| Fair trade tarief - korting | 155.000000000 |
| 2e reeks in hetzelfde trimester | 95.000000000 |
Nederlands + Dans = NederDans!
Groepsdansen in het Nederlands, door Koen Dhondt
Je kan deze informatie ook in het Frans of Engels lezen.
Wil je graag Nederlands oefenen? Hou je van dansen? Wil je graag nieuwe vrienden maken die Nederlands spreken? Wil je na de les nog iets drinken en samen praten? Dan is deze cursus voor jou!
Koen Dhondt is al 20 jaar leraar NT2 (Nederlands voor anderstaligen) en al 20 jaar dansleraar. Hij combineert nu zijn 2 talenten in deze leuke danscursus. Je kan er leren dansen en ook je Nederlands oefenen. Koen geeft de dansles in gemakkelijk Nederlands. Hij stimuleert de leerlingen om met elkaar te praten in de dansles, en ook voor of na de les. We gaan dan samen iets drinken en nog wat babbelen (=praten).
Deze cursus groepsdansen is ook interessant voor Nederlandstaligen. Koen zal hen leren hoe ze beter met anderstaligen kunnen communiceren. Ze kunnen ook nieuwe vrienden maken, bijvoorbeeld voor een taaluitwisseling tijdens de week.
Programma
- Gemakkelijke en leuke groepsdansen: mixers, contradansen, cirkeldansen...
- Mooie, traditionele en moderne muziek uit West-Europa
- 12 danslessen in gemakkelijk Nederlands
- Groepsdynamieken: plezier en nieuwe vrienden maken
- Nederlands horen en spreken in de dansles
- Samen iets drinken en Nederlands praten voor of na de les
- Voor nederlandstaligen: efficiënter leren communiceren met anderstaligen
Taalniveau: Je moet minimum niveau A2 van Nederlands hebben. Dat is niveau 1.2 als je les volgt in een CVO. Je hebt dan ongeveer 6 maanden Nederlands gestudeerd. Ook cursisten met een hoger niveau zijn natuurlijk welkom!
Dansniveau: Voor iedereen! Je moet geen danservaring hebben.
Vroegboekpromotie & sociaal tarief
Als je ten laatste op 31 augustus inschrijft voor een volledig trimester én meteen on line betaalt, geniet je van onze vroegboekpromotie: 10€ korting!
Sociaal tarief: mensen met een klein budget betalen maar 85€ (75€ tot 31/08) voor heel het trimester
Informatie
Trimester van dinsdag 16 september tot dinsdag 16 december 2025
Je kan inschrijven tot de 4de les van het trimester.
Je eerste les is een vrijblijvende proefles. Kom dus gerust eens proberen!
- Info vrijblijvende proefles
- Onze prijzen, kortingen en promoties
- Ontdek hier onze voorwaarden & voordelen
Practical info
Language
Koen geeft de dansles in gemakkelijk Nederlands.
Days off
Mandatory level
Taalniveau: Je moet minimum niveau A2 van Nederlands hebben. Dat is niveau 1.2 als je les volgt in een CVO. Je hebt dan ongeveer 6 maanden Nederlands gestudeerd. Ook cursisten met een hoger niveau zijn natuurlijk welkom!
Dansniveau: Voor iedereen! Je moet geen ervaring hebben
Contacteer ons als je vragen hebt.
Dance partner
Je hebt geen een danspartner nodig voor onze lessen